Friday, December 17, 2010

Pärast vaheaega. Detsembrikuu. Neli kuud täis.

Vaheaeg on läbi, teine trimester koolis on nüüdseks kestnud juba 3 nädalat aega. Kolmapäeval, 22. detsembril on viimane koolipäev, pärast seda jõuluvaheaeg, kuigi 23ndal sõidame juba Miamisse. Vähemalt vana-aastaõhtul olen Cedar Rapidsis. Pole veel õrna aimugi, kuidas uue aasta Ameerikas vastu võtan.

Mu teise trimestri tunniplaan näeb välja selline:
 1. Oceanography & Meteorology (okeanograafia ja meteoroloogia)
 2. U.S. Humanities and Composition (inglise keel ja kirjandus)
 3. Journal News (kooliajaleht)
 4. U.S. History (USA ajalugu)
 5. Psychology (psühholoogia)
 6. French (prantsuse keel)
Igas klassis olid uued õpilased, mis on hea, toob vaheldust. Näiteks psühholoogiast teadsin ma algselt vaid 2 inimest. Lõunat söön ka nüüd teises söökla otsas ja täiesti teiste inimestega, totaalne tüdrukutelaud.

Miskit random'it:

Erle: did u know im an exchange student? :D
Conner: i did from Ustonia right? i think i typed that wrong ha
Erle: Ustonia :D:D Estonia :)
Conner: haha ok im horrible at spelling and with names of places lol

Patrick: hey arent you the foreign exchange girl?
Erle: hey, yap thats me
Patrick: hahah everyone thinks your very attractive!

Mis siis viimastel n2dalatel toimunud on?

Reede, 03. dets. - Oleksin peaaegu reede õhtul kodus istunud, aga õnneks Daniel'il polnud ka plaane pärast kossumängu, seega läksime kinno "Burlesque" vaatama. Suht norm, kui meie ees istusid kaks meest tekiilaklaasidega. :D

Laupäev, 04. dets. - 7 tundi Michael'iga :D Pidime algselt kinno minema. Ma tahtsin väga-väga näha "Love And Other Drugs", aga see film oli 17+ (wtf tõesti :D) ja mul polnud isikut tõendavat dokumenti kaasas, seega mul ei lastudki piletit osta. Kuna järgmine seanss algas alles 3 tunni pärast, otsustasime sööma minna. Enne seda käisime minu poolt läbi, võtsin oma passi kaasa. Läksime Jaapani restorani nimega Osaka. Toit valmistati meie ees. Meie kõrval oli üks keskealiste paar. Neil oli arvatavasti date - see viis, kuidas nad suhtlesid ja käitusid. Rääkisime nendega juttu ja too naine küsis, et kas minul ja Michael'il on date, mul oli nii et oh ei-ei. :D Teisel pool istus üks tavaline pere. Igatahes see kokk viskas meile kõigile munatüki ja me pidime siis suuga kinni püüdma. Minu oma lendas otse veeklaasi - täistabamus. :D Õnneks teisel korral lendas ikka suhu ka. Kõik lauas olijaid sõid seda, mida kokk valmistas: riis, kana, juurviljad, küpsetatud banaan. Mina olin ainuke erak, kes tellis omale sushi. Must love sushi :P Söödud saime rutem, kui me arvasime, umbes tunni ajaga. Läksime kaubanduskeskusesse aega parajaks tegema. Michael ostis omale head lõhnad autosse. Ostsime ka küpsised, mida kinos sõime. Pärast kino sõitsime autoga ringi ja pildistasime jõuluehteis maju (pildid eelmises postituses), keerasime autos muusika põhja ja niisama rokkisime. :DPühapäev, 5. dets. - Muusikal "White Christmas", mis üldiselt polnud väga jõululik minu meelest.

Neljapäev, 9. dets. - Pildistamine koolis. Lihtsalt üks pilt kõigi profiilidest. Paika sättimine, üks kiire klõps ja järgmine õpilane. Maksin oma piltide eest $35 ehk umbes 420 krooni. Need peavad küll hästi välja kukkunud olema. :D Õhtul käisin koos Michael'iga Free Energy kontserdil Iowa City's.

Reede, 10. dets. - Käisin koolis korvpallimängu vaatamas koos Allie ja Colton'iga. Hiljem sain Brody ja tema sõpradega kokku. Käisime selles elamus, kus kolledži õpilased elavad ja pidutsevad. Lahkusime üsna ruttu, sest lihtsalt mõttetu oli. Seal läks peaaegu kakluseks ja turvad tulid kohale. Sõitsime Brody poole ja niisama chillisime neljakesi. Avastasin Brody iPod'ist suure üllatusena teatud tuttavaid laule, mida niisama lihtsalt ameeriklase iPod'ist ei leidu. Koju jõudsin pool 1 öösel. Mu kellapiirang siin ongi umbes pool 1.

Laupäev, 11. dets. - Täis sai 4 kuud. Hommikupoole tegin natuke jõulushopingut. Pärastlõunal oli Adria esinemine, grupiga esines. Mitu erinevat gruppi erinevatest koolidest, jõuluteemaline nagu ikka, laul ja tants. Õhtul käisin Asmaa (hääldus: Essma) pool. Algul tutvusin ta perega. Ema päris igasuguseid küsimusi. Asmaa ema on tegelikult äärmiselt range, kuna terve pere on moslemi usku. Asmaa ei tohi ühegi vastassoolisega väljas käia või enda poole kutsuda. Igatahes algul pidime me filmi vaatama, tõin kodust kaasa suisa 4 DVD, aga lõpuks ei vaadanud me ühtegi neist. Rääkisime lihtsalt pikalt juttu, sõime jne. Ta väikevend käis pidevalt meie juures. Asmaa ütles mulle pärast, et ta väiksel vennal oli crush minu vastu. :D Kui ma oma hostisa ootasin, et ta mulle järgi tuleks, tegime väljas lumesajus ja külma käes pilte, küll aga Asmaa kaameraga, nii et mul pilte sellest praegu pole.

Esmaspäev, 13. dets. - Saatsin Eestisse suure kasti nänni jõuludeks ära. :)

Kolmapäev, 15. dets. - Kuna olid lühendatud tunnid (igal teisel kolmapäeval), läksin pärast kooli sõpradega Itaalia restorani Olive Garden lõunat sööma. Oh, nalja kui palju! Allie sõi 7 breadsticksi. Classy! Pärast oli laual korralik segadus. :D Enne kui koju läksin, käisin Allie pool kutsikaid vaatamas.

Allie & Colton

Mina & Allie :)

Neljapäev, 16. dets. - Kell oli 6 hommikul, kui hostema mulle ja Adria'le karjus, et täna on kool lükatud 2 tundi hilisemaks, kuna suure lumesaju tõttu on teed lund täis ja väiksemaid teid ei jõuta õigeks ajaks ära lükatud. Kui muidu algab kool kell 8, siis tol päeval läksime kooli kell 10. Sai kauem magada. Ja tunnid kestsid tavapärase 55 minuti asemel 35 minuti. Õnn naeratas. :D

Reede, 17. dets. - Naabruskonna pidu, mis toimub siin igal aastal. Tavaliselt käiakse kolmes majas, aga see aasta otsustati kahe maja kasuks. Kõigepealt tullakse meie poole sööma-jooma-jutustama ja õhtu lõpetatakse üle tee olevas majas.

4 comments:

 1. I'm thinking we're going to hear a lot more from this Michael guy. He seems nice. And cute.

  ReplyDelete
 2. "Love and other drugs" tuleb Tartu kinodesse ka, jaaa siin on see alla 12 keelatud :DD

  ReplyDelete
 3. Ma usun, ma ei tea, mis värk siin selle eaga on :D

  ReplyDelete
 4. Sinu blogi on vaieldamatult parim blogi, mida mina olen üldse lugenud. :)
  Sa kirjutad nii detailselt ja nii tihti ka + sa lisad nii nii palju pilte, mis on eriti vahva:) Hästi head pildid on ka:)
  Tore, et leiad ikkagi kuskilt selle aja, et seda kõike teha. Mõnus blogi:)

  ReplyDelete