Tuesday, June 21, 2011

Since Erle is too busy to blog...

Tere Estonians, this is Michael. Erle is currently packing because today is her last day in the US. So, I figured that I would make a quick post about our last day.

To start off our day, I took Erle to eat at one of her favorite resturaunts called Olive Garden. Erle loves the bread sticks that they serve. After our lunch Erle and I went to Jules Bakery. Jules Bakery was the first place I went to with Erle. They make tons of sweet desserts and Erles favorite dessert is called a 'Piece of Heaven.' On our way back to Erle's home we made a quick stop at Starbucks to do some last minute shopping. Erle and I looked through some old photographs and cleaned her room. Erle gave me some of her clothes to bring to her when I come to Estonia in July. She has so much stuff that she even had to buy an extra suitcase!

And finally Erle let me do her make up..... and I got creative.

Also, I will be blogging about my trip to Estonia during July. So you should check out my blog at http://www.michael-nordstrom.blogspot.com/

Erle will leave me tomorrow at 11:09 am and arrive to Estonia on the 22nd at 5:55 pm.

- Michael


I didn't want her to leave, so i tried to steal her passport!!!

And i stuck it in my pants.

  

To keep awake!Starting...

Not finished yet...Finished! And also this one is my personal favorite!She will arrive to Estonia with the same make-up on!

24 comments:

 1. tegite tuju heaks varahommikul :D

  ReplyDelete
 2. Yeah Michael I believe you have definitely future as a make-up artist:D

  ReplyDelete
 3. Very good job with the make-up , really ..hmm original . :D It really made my day , very fun pictures ! :D I'm going to follow you blog !

  ReplyDelete
 4. 1)The pictures are awesome!! :) And that make up is quite...interesting, but yeah, it definitely suits Erle very well! :D Good job with that (I just hope that Erle will not leave her house with that stuff covering her face,it might be a bit too much for other people to handle :D :D
  2)I will follow your blog, Michaeal. I'm sure you'll love it here. And the weather should be better in July, too.

  3)Erle, head reisi sulle ja tere tulemast tagasi Eestisse (varsti)!

  ReplyDelete
 5. erle, sa võiksid teha istumise kõigile, kes soovivad michaelit näha ja temaga rääkida!

  ReplyDelete
 6. Viimane Anon, are you kidding me? Nalja teed? See, et Erle jagab killukest oma elust blogi vahendusel ei tähenda see seda, et ta peaks/tahaks korraldada "istumist" inimestele, keda ta ei tunne.. Sorry Erle I might be wrong about that but that is ridiculous.. It is all up to you =)

  ReplyDelete
 7. Hahaha lol :D

  Toredat reisi ka Eestis teile! ♥

  ReplyDelete
 8. Hey you,
  loen su blogi pidevalt, sest olin ka ise kunagi vahetusõpilane ameerikas. See on lihtsalt uskumatu, kui südamesse see kogemus mulle läks ning kui kurvaks mind on teinud sinu paar viimast postitust. Selline tunne, nagu peaks ise uuesti sealt ära tulema.
  Edu ja imelist suve,

  L.

  ReplyDelete
 9. Ma arvan,et igaüks peaks ise USA'sse minema ja oma Michaeli leidma :)

  ReplyDelete
 10. Sa sobid Ameerikasse ülihästi! Ma kujutan täitsa ette, kui raske võib Sul olla sealt lahkuda...

  ReplyDelete
 11. Hey Michael, Y U so cool? lmao

  ReplyDelete
 12. Sa lihtsalt ei tohi seda blogi lõpetada. Hea meelega loeksin sinu elust edasi, kuidas on olla ja õppida pärast aastakest äraolekut. Sul on jubedalt perega vedanud. Läheksin isegi aga kõige rohkem kardan peresse sattumist, aga no kes ei riski see šhampust ei joo. Mul on üks küsimus sulle, et mida sa kõige rohkem kahetsed selle perioodi jooksul ning mis on kõige suurem asi, mida vahetusaasta sulle andnud on?
  Anyway, superblogi ja tõesti, tere tulemast tagasi! :)

  ReplyDelete
 13. hei,veits teemaväline küsimus, aga lugesin varasemast postitusest, et palju kasutatakse narkootikume jms. ise ei tarbi grammigi alkoholi/tubakat/narkootikume,(lausa jälestan seda)aga siiski on tahtmine vahetusaastale minna. kas see siis puudutaks mu igapäevast elu, või lihtsalt tuleb õiged sõbrad seal leida?

  ReplyDelete
 14. tere Erle. vaatasin su pilte blogis ja need on tõesti väga ilusad :) mind huvitab et mis kaameraga sa neid pilte teed? olen ostmas peegelkaamerat ja see tundub küll päris hea olevat. ja kas sa töötled neid pilte eelnevalt või on otse ''kaamerast tulnud''? ja oskad soovitada veel häid peegelkaameraid mitte väga kirve hinnaga? :) aitäh kui jaksad vastata :)

  ReplyDelete
 15. ERLEE.. loodame et oled ilusti Eestisse jõudnud, kuid ootame uusi postitusi, kkas on väga veider uuesti eesti keelt rääkida ja mis emotsioonid sind valdavad?

  ReplyDelete
 16. Peeglikaküsijale:

  nikon 3000d on hea:) endal olemas ja olen väga rahul:)

  ReplyDelete
 17. Tõepoolest, tere tulemast tagasi Eestisse ja tahaks väga loota, et siinkohalt sinu postitused ei lõppe. Kirjutamisstiil on sul ju hea, nii et hea meelega loeks sinu igapäevaelust ja mõtetest edasi, juhul kui sa sellest kirjutada raatsid muidugi...

  Edu Eesti eluga kohanemisel igal juhul, loodan, et see väga raske pole peale peaaegu aastat Ameerikas :)

  ReplyDelete
 18. Erle, aitäh selle võrratu aasta eest mil sa oled bloginud. Sa oled tõestanud, et kõik on võimalik kui vähegi püüda. Sa tõid alati rõõmu, kui ilmus uus postitus. Erle, see blogi millega sa oled hakkama saanud, see aitab paljusi oma unistuste rajale! Aitäh!

  ReplyDelete
 19. offtopic küsimus, tglt vb nii offtopic polegi. Kuidas ajavahemikuga lood on? Ma küll päris täpselt ei tea, palju see vahe on, kuid tean nii palju, et see on ikka üpriski suur:D , pmst eestis on näiteks mingi päev/lõuna, ameerikas vist hommik alles :D

  ReplyDelete
 20. viimasele anonile : 8 tundi on vahet, üleval on ju kell ka olemas.. kus on näha, mis kell ameerikas on praegu..

  ReplyDelete
 21. Tere Erle, mul on 89% kindel, et ma lähen ka YFUga vahetusõpilaseks.. Seda aga alles pärast, 9.klassi(2013/2014).. Ma arvan, et sa suhtled endiselt oma hostivanematega, kui sa viitsid, siis palun küsi neilt, kas nad siis endiselt vahtusõpilasi vastu võtavad, oleksin väga tänulik. ;)

  Johanna.

  ReplyDelete
 22. Johanna, sa ei saa ise oma hostpere valida, see valitakse sulle YFU poolt.

  ReplyDelete
 23. Anonymous June 22, 2011 6:18 pm - Kahetsen, et seal talvepoole raiskasin aega tehes mitte mdagi. Tuleb võtta ikka aastast kõik, sest see läheb kiiremini mööda, kui sa arvad! Mida aga vahetusaasta mulle andnud on, sellest kirjutasin ma oma uues postitutes 'Home, sweet home!'. :)

  Anonymous June 22, 2011 11:19 pm - Ära sellepärast muretse. :) See pole nii hull seal. Kindlasti mitte ei puudutaks see sinu igapäevaelu, esiteks juba sellepärast, et kõik need ained on seal sellises vanuses legaalsed, nii et avalikult neid ei näe. Pole isegi sellist asja, et noori võib alkoga linna peal näha nagu siin Eestis. Noored on selles suhtes mõistlikud ka, et nad ei sunni sind tegema. Ja on muidugi ka palju neid inimesi, kes teevad harva või siis üldse mitte, nii et oleneb ka sõpradest, kellega ringi käid. :)

  Anonymous June 25, 2011 6:18 pm - Ma kasutan Nikon D80 + Nikkor 18-135 mm. Kuigi mul nüüd viimasel Florida tripil kukkus kaamera maha ja objektiiv on tuksis nüüd, ei fokuseeri enam. :( Töötlen küll muidu pilte, muudan heledust/tumedust ja lisan värvust, ühesõnaga kontrast. Hinne suhtes soovitan Nikon D90 (uuem versioon D80'st) või Nikon D3100 (uuem versioon D3000'st). Canoni puhul ehk 1100D või 550D.

  Nii, siin oli veel mitu küsimus, millele leiate vastuse juba mu uues postituses 'Home, sweet home'. :D

  Johanna - Nii nagu juba üks anonüümne siin ütles, nii ka on. Kahjuks ei saa tõesti oma hostpere valida, YFU ise paneb su suvaliselt ühte osariiki ja hakkab sulle sealt pere otsima. Iga pere on erinev ja nii ka iga vahetusõpilase elu. Ole optimistlik, sa võid sattuda näiteks Californiasse koos basseiniga taga aias, mine tea. ;) Kõige tähtsam on olla leplik. Tuleb, mis tuleb.

  ReplyDelete