Monday, July 25, 2011

Michaeli blogi

 Tšekkige Michaeli blogipostitusi Eesti kohta!

http://michael-nordstrom.blogspot.com/

Ta on väga hästi sisse elanud, ei võõrusta üldse. Eesti keel jääb tal jube hästi meelde, isegi mu vanemad tõdesid. Eestisse jõudes on ta seda veel rohkemgi õppinud. "Kõht on tühi.", "Kõht on täis.", "Mulle meeldib see väga." jne. Eesti toit meeldib talle ka väga. Eriti lemmikuks on saanud suitsuvorst, traditsiooniline limonaad ja kohukesed, mis meenutavad talle juustukooki. :D Üks asi, mida ta veel ütles: "I've never felt so underdressed out in public in my entire life. Fuckin' Europe!" Kui USA-s tundis ta end veel hästi riietatud, siis siin oleks justkui kaltsakas. :D Esimesed 3 päeva olime Läti-Leedu tripil. Edasised plaanid on sellised, et esmaspäeval veedame aega mu kodulinnas Põltsamaal, teisipäeval Ida-Virumaa (või kuskile teise Eesti otsa) tripile, kolmapäeval Pärnusse, neljapäev-reede Tartus, laupäeval Folgile, pühapäev-teisipäev Tallinnas. Teisipäev, 2. august ongi viimane päev.

11 comments:

 1. Ida-Virumaa, tulge kindlasti!

  ReplyDelete
 2. OMG... See pole võimalik!! Ma nägin Michaelit Palangal selle lõbustuspargilaadsel asjal. Käisin seal reisil ja kuna olen su blogi jälginud kaua, siis teadsin milline Michael välja näeb. Seal nägin nii tema sarnast inimest, aga ma ei uskunud, et see on tema, sest ma ei teadnud, et te samal ajal samal reisil olete. Igatahes väga lahe. Selline tunne nagu oleks kuulsust näinud. Haha. :D Sa võiks selle Michaelile ära tõlkida. :)

  ReplyDelete
 3. hehe folgil otsin teid üles :Dd

  ReplyDelete
 4. Ida-Virumaal võiksid Kukruse sillale minna, see on ilus, eriti öösiti :)

  ReplyDelete
 5. Kukruse polaarmõis, Valaste juga, Kuremäe nunnaklooster, Toila Oru park, Kohtla-Nõmme kaevanduspark-muuseum käige kindlasti ära ;)

  ReplyDelete
 6. Tore teada,et ka Folgile tuleb nii kaugelt külaline:)

  ReplyDelete
 7. Idasse lähte, siis minge kindlasti Toilasse, Valaste joale võiks ka tglt minna aga kahju, et see on varisemisohus ja kinni :) Kuremäele Kohtla-Nõmmele kindlasti kaevandusse, seal on ikka päris vinge :)

  ReplyDelete
 8. Kukruse polaarmõis on ainuke polaarmõis Eestis ning sinna võiks kindlasti minna, kindlasti Toilasse ka!

  ReplyDelete
 9. Mis mõttes tundis end kui ''kaltsakas''? :D

  ReplyDelete
 10. No nii, sai käidud Toilas, Rakveres, Valaste joal (mis oli jah kahjuks kinni), Kohtla kaevandusmuuseumis, Taevaskojas, Põltsamaal, Pärnus, Viljandis, Tartus, Tallinnas. :)

  Anonymous (July 25, 2011 2:14 PM) - Maailm on ikka väike, eksole :D Kusjuures kui ma hakkasin seda teksti talle tõlkida, oli ta juba jõudnud Google Translate'ga üle käia. :D

  Anonymous (July 29, 2011 3:12 PM) - Kaltsakas oli vast jah karm sõna :D Aga point oli selles, et USA-s (eriti just Iowas ja koolis) tundis ta end veel kui hästi riietatud noormees, aga siin Eestis on inimesed tunduvalt stiilsemad ja ta ei tundnud end samaväärsena, vajas otsekohe shopingut ja euroopalikke riideid ning tegi pilti tema jaoks fancy'dest inimestest, kui me üks õhtu Solarise katusekohvikus mu sugulaste ja nende tuttavatega istusime. Ütles, et ta pole kunagi nii fancy'des riietes inimestega ühe laua taga istunud. :D

  ReplyDelete