Monday, August 15, 2011

MICHAEL EESTIS: 4. päev - Riia

Palangast tagasi Eestisse tulles käisime ära ka Riias. Kõndisime vanalinnas ringi ja läksime Lidosse sööma. PS: Michaelile meeldis siiski Tallinna vanalinn rohkem. :)

Turul


Nii käis see pildistamine :D

Meie rikkalik söögilaud :D


Nii tüüpiline :D Nii kui autosse istusime, vajus tal silm looja.

8 comments:

 1. Hei,
  Tahtsin küsida, et kas sa lugesid eelnevate usakate blogisid ka? ja kui sul endal vahetusaasta läbi on, siis kas sa loed nüüd järgnevate vahetusõpilaste blogisid ka?

  ReplyDelete
 2. Kuidas Minu Ameerika meeldib? Oled ainult esimest osa lugenud või teist ka?

  ReplyDelete
 3. Sanna Lutsoja blogi (http://sannufromamerica.wordpress.com/) on eredalt meeles, väga-väga hästi kirjutatud ja palju pilte. Vot tema blogi vaatasin küll korraga läbi. Sannaga tutvusin enda valimispäeval ja eelorientatsioonil samuti. :) Kairi blogi (http://kairiusas.blogspot.com/) samuti. See selline väga teises stiilis: palju draamat, eraelu, poisse, pidusid jne. Aga just põnev ju! :D Too tüdruk jäi teiseks aastaks (teine blogi - http://kkairiusas.blogspot.com/) ka USA-sse, lõpetas nüüd sel aastal keskkooli ära seal. Aga ausalt öeldes teisi suurt ei mäletagi. Ma pigem sirvisin erinevate aastate omi, neid, mis leidsin. Ahjaa, lugesin ka ühe tüdruku elust Brasiilias ja see hakkas mind täitsa mõjutama, ses suhtes et hakkasin juba USA ja Brasiilia vahel kahtlema. :D Jah, usakate blogisid hakkan vahetevahel jälgima, et kursis olla, kuidas sellel aastal ka lood on. Samuti hakkan jälgima Kertu, kes läks Uus-Meremaale, blogi, sest me oleme omavahel tuttavad, samast linnast pärit ja käisime kunagi ka samas koolis.

  "Minu Ameerika" meeldib väga. Väga hästi kirjutatud, autor oskab hästi kirjeldada ja juttu huvitavaks teha. Autor räägib nii, nagu tema on kõike läbi elanud, oma kogemused. Eesti naine tutvus Soomes ameeriklasest (Itaalia päritoluga) mehega. Tekkis armastus. Saadi laps, kes räägib nüüd kahte keelt segamini. Koliti USA-sse. Esimese osaga olen lõpule jõudmas. Teine osa seisab kapi peal ja ootab lugemist. ;) Kuid seda ma ütlen, et mitmed asjad on sõltuvalt osariigist ja elukohast teisiti. Seda märkasin juba siis, kui USA-s olin ja teiste blogisid lugesin.

  ReplyDelete
 4. Kuidas sul seal ameerikas hinnetega oli? et kas sa pingutasid, või enamasti ei teinud koduseid töid?

  ReplyDelete
 5. ja äkki kunagi siis kirjutad või paned pilte oma florida reisist .

  ReplyDelete
 6. Kas selle tüdruku nimi, kes Brasiilias käis võis olla Kerli ? :D

  ReplyDelete
 7. Kas postitusi tuleb veel üldse?

  ReplyDelete
 8. Ameerikas kooli suhtes võtsin vabalt, sest hinded ju nagunii ei lugenud. Ma olen laisk õppija. (a):D Koduseid töid see-eest tegin pmst alati, aga kontrolltöödeks suurt ei õppinud, kuna seal enamasti tööd valikvastustega, siis vahel lugesin teksti läbi ja mängisin õnnega. :D

  Jah, selle tüdruku nimi oli Kerli. :D

  JAH, postitusi tuleb küll. Mul polnud vahepeal nädal aega netti ja nüüd algas kool + kui nüüd ausalt rääkida, siis pole enam seda indu postitamisteks, seetõttu sujub asi aeglasemalt. Aga tuleb!

  ReplyDelete