Monday, September 5, 2011

Little cutie pie


Polegi veel teiega sheerinud seda videot ühest üliarmsast mustanahalisest tüdrukutirtsust, kes on RJ õde. :)

25 comments:

 1. mitte ainult tüdrukutirts pole armas, ka suur vend on väga kena :D

  ReplyDelete
 2. Hei Erle,
  mul tekkis üks küsimus (ei lähe postiga kokku), aga mis arvad, kas oleks mõtekam/ parem vms minna vahetusõpilaseks keskkooli ajal või ülikooli ajal? Kui siin ei viitsi vastata siis võin kuskile oma msni jätta ;)

  ReplyDelete
 3. Minu arvamus: keskkooli ajal. Ma ei tea, millised riigid sulle huvi pakuvad, aga eriti USA puhul on sellepärast hea, et saad tunda seda tõelist USA high school'i elu, mida näed ka filmides. Nii ka tegelikult teiste riikidega, selles suhtes et näed seda tüüpilist koolielu, mida me siin läbi käime, ainult et totaalselt teises keskkonnas. Samas USA kolledž on veel kõige ahvatlem, aga ma ei tea, millised on need võimalused, et sinna vahetusüliõpilaseks saada. Kui USA-sse ei pürgi, siis soovitan ikkagi keskkooli ajal minna.

  ReplyDelete
 4. Tekkis selline mõte, et äkki sa saaksid teha postituse, kuidas sa selle aastaga muutusid jne.. sinu iseloom, väljavaated, miks sa soovitad minna jne.. Ise olen juba 2 aastat hoogu võtnud, et selle vahetusaastale algus saada, aga kuidagi ei lähe..

  ReplyDelete
 5. Kas üldse tuleb veel postitusi? ;)
  Suure ärevusega vastust oodates,
  Anonüümne.

  ReplyDelete
 6. Liisa: Küsin üle, et kas sa seda postitust oled lugenud? Siin on ka nii üht kui ka teist :) http://erleusas.blogspot.com/2011/07/home-sweet-home.html Kui pole veel hoogu sisse saanud, siis nüüd küll peaks! ;) See tõesti on seda väärt, sest eelkõige laieneb su silmaring, eluväärtused loksuvad paika ja saad tunda/näed elu kusagil hoopis teises keskkonnas/riigis, pluss sa leiad sõpru-tuttavaid üle terve maailma. Iseloom on mul ikka sama, ma olen ikka see sama inimene, lihtsalt kogemuste võrra rikkam, enesekindlam, pealehakkavam, avatum ja rõõmsam/positiivsem. :)

  Anonüümne: JAA, aga lihtsalt nüüd rutiinse koolielu kõrvalt pole enam aega olnud ja vabal ajal on muud lõbutsemised jne... Nõmedalt pikaks on veninud tõesti :S Üritan asja kätte võtta!

  ReplyDelete
 7. Kas su hostpere võttis uue õpilase ka see aasta?

  ReplyDelete
 8. kas sa oled mõned postitused vahepealt ära kustutanud?

  ReplyDelete
 9. Kelli: Ei võtnud. Järgmine aasta võtavad. Nad rääkisid, et nad tavaliselt jätavadki aasta vahele.

  Anonymous: Ei ole ühtegi postitust ära kustutanud.

  ReplyDelete
 10. Kas sul on veel Ameerika - postitusi kirjutada?

  ReplyDelete
 11. Jaa, täiega! Aga lihtsalt kool võtab nüüd kõik aja, üleüldse olen väsinud koguaeg ja nädalavahetustel on palju muudki teha. Üritan uuesti tegelema hakata sellega.

  ReplyDelete
 12. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 13. kled, l6peta n88d oma blogi 2ra.. ei ole v6imalik, et sul p2evad nii kinni on.

  ReplyDelete
 14. Eelmisele : Tal on ju ometigi oma elu ka. Kes kannatab, see kaua elab! ;)

  Erle, kuigi ma sind ei tea, siis su blogi oli väga äge jälgida! Thumbs up! (Y)

  ReplyDelete
 15. Jah, Erle, palun ikka ürita kas või kokkuvõtlikult kõik asjad vahetusaastast siia kirja panna. Üldse ei tahaks, et ka sinu blogi niimoodi lõputa jääks nagu mõned eelmised.

  ReplyDelete
 16. aga see postitus kus sa sellest taylorist rääkisid, kes sind vahetuaasta alguses kooli viis, ja see postitus ka kus sa ütlesid et michael on creeper, :D ma tean ma olen ise üks täielik creeper, et mul sellised asjad meeles on :D:D:D

  ReplyDelete
 17. Sattusin täna Helsingis supermarketisse ja juhuslikult sellise riiuli ette, kus olid Reese's peanut butter cupsid!!:D Ja võid loomulikult ise arvata, kas ma ostsin neid või ei. :D Mulle hakkasid igastahes väga meeldima, aga kahjuks pakis ainult 3 tükki.

  ReplyDelete
 18. Ohoh, ma ei teadnud, et neid Soomes ka leiduda võib :D Ma ka täpselt homme Soome, äkki näeb :P Neid muidu igasuguste pakkidena.

  Tolle postituse kohta nii palju, et mul pole õrna aimugi, kuhu see kadus! Ma vaatasin üle ja ma tõesti samuti ei leidnud. Meelega ära ma küll kustutanud pole. Imelik :S :D

  Jube ikka tõesti, kuidas blogi nii unarusse jäänud. Muidugi tahaks ise ka ära lõpetada... Mõtlesin, et sügisvaheajal aega küll ja küll, siis tegelen, aga olin hoopis terve nädal aega välismaareisil. Nüüd kohe homme jälle ära nädalaks Soome. Kui nädalase õppimise järgi saan tehtud, siis püüan blogi kätte võtta. Tihe graafik + laiskus...

  ReplyDelete
 19. Erle, kas sa oskaksid öelda, et kui minna USAsse vahetusõpilaseks, siis kui suure summaga peaks arvestama, mida vanemad iga kuu saadavad? Sellessuhtes, et mitte ots-otsaga kokku tulles, vaid nii, et saaks endale midagi lubada ka ikka jne.

  ReplyDelete
 20. Reesesi peanut butter cupse müüakse Tallinnas Stockmannis ka :)

  ReplyDelete
 21. miks postituse ära kustutasid ???

  ReplyDelete
 22. näh, mu blogide reading list näitab, et uus postitus Michaeli Eestis käigust aga uut postitust pole kusagil :( why so?

  ReplyDelete
 23. Hmm, jube raske on öelda sellist summat, sest see on nii individuaalne asi. Oleneb täiesti sinust, et mille peale sulle raha meeldib kulutada, kui palju väljas käima hakkad jne. USA-s läheb palju raha söömise peale. :D Sest seal kohe on kombeks äärmiselt tihti väljas söömas käia kas või sõpradega. Samuti oleneb ka kuust. Mõni kuu läheb rohkem, mõni kuu vähem. Kui koolis on nt homecoming, siis pead arvatavasti kleidi ja muud ostma, kui just kelleltki ei laena. Võid julgelt mõnelt sõbrannalt laenata, nende jaoks on see tüüpiline ning sina aga hoiad raha kokku. Ma ise üldse arvestust ei pidanudki, sest ma sain raha põhimõtteliselt siis, kui vaja, vahepeal rohkem, vahepeal vähem. Seega raske kohe öelda. :D Arvan, et umbes 200-250€ on normaalne.

  Nätaki :D Ma ei tea Tallinna elust ikka mitte midagi.

  Nüüd on uued postitused taas olemas. ;)

  ReplyDelete