Sunday, January 22, 2012

MICHAEL EESTIS: 12. päev - Tallinn & tagasi Põltsamaale

Saime korterist välja üpris hilja, seega teisel päeval ei jõudnudki väga palju enam ringi käia. Päev nägi välja selline, et käisime mu tädipojaga ühes väiksemas kohvikus hommikusööki söömas, tädipoeg pani meid Viru Keskuses maha, shoppasime seal ringi, käisime Raekoja platsil asuvas Itaalia restoranis söömas, külastasime ka väiksemaid poode Vanalinnas ning vist pärast seda läksimegi ära bussi peale, et tagasi Põltsamaale sõita. Toit tolles restoranis polnud mu meelest just kõige parem, eriti veel sellise hinna eest, aga mõistagi on see turistidele mõeldud. Tegelikult me otsisime ühte konkreetset restorani, mida me eelmisel päeval näinud olime, aga meil kummalgi ei tulnud meelde, mis selle nimi oli. Kõndisime selle eesmärgiga ringi ikka päris-päris pikalt, küsisime isegi inimeste käest. Oli juba see hetk, et me peame selle leidma, kui me juba nii pikalt seda taga ajanud oleme, aga lõpuks ikkagi andsime alla. :D Shopates sai Michael mitu riidehilpu ja suveniiri juurde. Üks Michaeli eesmärke oligi saada niiöelda euroopalikke riideid. :D Ahjaa, bussi peale kaasa ostsime puuviljaveini jälle, kuigi Michael kustus üpris ruttu ära, lamaskles bussi tagaotsas. :D Kui kohale jõudsime, läksime Hullava Naise pubisse burksi sööma. :D Õhtupoole enam midagi erilist ei teinudki, Michael tegeles asjade pakkimisega ja olime omaette.

Nii ta seal bussis magaski :D


Emps tegi Michaelile mõnusa magustoidu: jäätis, kahte sorti moosi, Michaeli lemmik meekook ja piparmündilehed.

2 comments:

  1. Micheali suveplaanidest 2012.aastal juba kuulsime, aga kas plaanid ise ka sel suvel välismaale reisida? Kui jah, siis kuhu, millal ja kellega?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oli alles hiljuti suur tõenäosus, et sel suvel läheks emaga USA-sse, hostvanemad väga ootavad ja plaan oli juba pmst valmis, aga see mõte lükkus nüüd vist järgmisesse suvesse siiski. Praegusel hetkel on kindel paaripäevane Palanga trip juuli lõpupoole koos perega. Alles eelmisel suvel tõesti sai käidud seal, kuid tookord ei vedanud meil ilmaga kohe üldse + saime soodsa tehingu. Rohkemat ei tea praegu midagi. ;)

      Delete