Monday, May 21, 2012

FLORIDA TRIP, 3. päev

Kolmanda päeva veetsime Silver Spring'is. See on suur loodusala, kus asub üks maailma suurimaid allikaid. Seda ümbritsevad erinevad troopiliste piirkondade loomad, linnud, roomajad, taimed jne. Arvukalt oli muidugi alligaatoreid, kes on Floridale äärmiselt omapärased, ühesõnaga kuum kaubamärk. Mul viis tuju alla see, et enne safari sõitu kukkus mul kaamera maha ja objektiiv hakkas jupsima, ei saanudki korda... Õhtul käisime poes, mängisime lolli ja tegime poes hüppepilte.

Vapsjee :D
Leidsime sõbra jeep'ist.

 6 comments:

 1. Tore, et sa ikka viitsid veel postitada siia :)
  Kuidas sul läheb nüüd üldse? Igatsed ka Ameerikat?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oeh, üritan vaikselt jaa, tahaks ikka ära lõpetada selle blogi :D
   Busy-busy on, see aasta on kohutava kiirusega läinud, aga muidu hästi läheb, koguuuuaegggg on midagi teha. Kooli lõpp ja geo eksam on tulemas ning kohe pärast seda lähen terveks suveks tööle, siis ka ei saa rahulikult võtta. Ameerikat ikka igatsen küll! Kuid leevendab see, et Michael tuleb suvel külla. :) Kuigi sellegagi on jama lugu, kuna mul ei oleks tema jaoks nii palju aega töö tõttu, peab uurima, kuidas neid kuupäevasid ratsionaaselt sättida.

   Delete
 2. Hoastvanemad ei plaani külla tulla?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sellest ei ole veel juttu olnud. Tähendab, vahetusaasta jooksul sai räägitud, et eks loomulikult tule nemadki kunagi külla, aga nii ruttu pole mõtet.

   Delete
 3. Mis tööd suvel tegema hakkad? :)

  ReplyDelete