Thursday, September 27, 2012

Camping with raccoons

16.06.2011

Olime Michaeliga juba pikalt mõelnud, et võiks telkima minna. Koht, kus telkisime, asus jõe ääres ja oli spetsiaalselt telkimiseks mõeldud. Varustasime end söögi, joogi, putukatõrje, puude, magamisaseme ja muu vajalikuga, et õhtul grillida ja öö telgis veeta. Algul olime kahekesi, grillisime liha ja tegime burgereid. Õhtupoole tulid Ali, Lindsay ja McKenzie. Kruttisime kaamera säriaega ja tegime igasuguseid pilte, seeria sellest allpool. 

Väljas oli läinud kottpimedaks. Võsast hakkasid kostuma hirmuäratavad loomahääled. Tuli välja, et need olid pesukarud. Nad küll ei oleks meile midagi teinud ja ega me õnneks nendega päris silmitsi ka ei seisnud, aga see nende häälitsus oli tõesti niiiii jube, võttis ikka kõhedaks küll. Olukord oli tegelikult palju hirmsam. :D Alguses me ei saanud päris aru ka, kes need niiviisi häälitsevad. Kottpime oli, mitte midagi ei näinud. Isegi Michael hüppas kiljudes laua peale: "Raccoons!!!" Öösel luusisid nad meie telgi ümber, käisid toitu otsimas. Samas kui neid pesukarusid poleks olnud, poleks ka meie telkimisõhtu pooltki nii meeldejääv olnud. :D

Michael oli juba varakult üleval. Me, tüdrukud, magasime nagu notid. Michael oli selle ajaga juba hommikusöögi valmis saanud: munapuder (scrambled eggs) ja peekoniviilud. Meil oli tarvis vaid lauda istuda ja sööma hakata. Pärast seda tegime veel smores'e. Ja siis oligi aeg koju minna.


Michael sõitis autoga üle :D

Meie telkimisplats


Burgereid valmistamasMina, Ali, Lindsay ja McKenzie
Tüdrukud hommikul tudumas


Hommikusöögiks peekon ja munapuder3 comments:

 1. Ohh, ma tahaks teada, mis sa säriajaks panid, et nii lahedad pildid tulid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks ei oskagi vastata, kuna see oli Michaeli kaamera ja ta ise muutis neid settinguid.

   Delete
 2. niiiiiiiiii lahe

  ReplyDelete