Friday, September 6, 2013

Michael, Sam, Mica & Chels Eestis: 3. päev - Peipsi ääres

Kolmandal päeval olime väga eestlaslikud: läksime Peipsi äärde männimetsa alla telkima. Sõitu alustasime Põltsamaalt. Enne seda käis kõva pakkimine, et ikka kõik vajalik saaks kaasa: telgid, tekid, padjad, madratsid, soojad riided, mõned nõud, hapukurgid jne. Seejärel sõitsime Kuremaale, seal liitus meiega Hugo. Nüüd trippisime edasi juba kahe autoga. Kõigepealt sõitsime Jõgeva Selverisse head ja paremat kraami kokku ostma. Ühe poega asi ei piirdunud, eks ikka ununes mõni asi, niisiis käisime nii Tormas kui ka Mustvees veel poest läbi. Enne sihtkohta jõudmist põikasime ka külapoodi sisse, sealt tellisime endale kõik ühed burksid.

Sõitsime välja telkimisalale, kus me Hugoga ka varem käinud oleme, kuid ei arvanud, et mingisel lambisel teisipäeval see koht täiesti hõivatud on. Üks laud eemal oli, kuid seal polnud grillimiskohta. Samas oli meil rohkelt liha kaasas, grillida oli vaja. Mina sellega ei leppinud, kuna viimati, kui seal käisime, sai "naabritelt" väike kaasaskantav grill laenatud, millega otse järve ääres liiva peal grillisime ning mille tõttu pärast koos liha ja salatiga ka liiva sai söödud. :D Otsustasin veel ringi sõitma minna, kuskil ikka üks vaba koht peab olema. Tüdrukud olid kohe nõus minuga kaasa tulema. Sõitsime mööda teed edasi, kuid seal polnud enam midagi, seejärel hakkasime tagasi sõitma, kuna teadsin, et tee peale jäi veel üks RMK telkimisala. Ja mis ma ütlesin: oligi üks vaba koht meile! Suur katusealusega laud ja pingid, grill ja muu vajalik. Läks õnneks! Siis sõitsid ka poisid järele.

Kõigepealt panime telgid püsti, kuna kes see enam hiljem hämaruses sellega jamada viitsib. Egas midagi, istusime laua taga, ajasime juttu, alustasime vaikselt grillimise ja alkoholi tarbimisega. :D Tüüpidel oli kaks pudelit tekiilat. Ma olin ainuke, kes kategooriliselt keeldus seda joomast, kuna olen taibanud, et tekiilat juues ei lõpe õhtu kunagi hästi, hommikust ärgem üldse räägi. Ühesõnaga minu jaoks saatanast jook number üks. :D Teised kõik lasid aga üks shot teise järel. Käisime kõik rannas vaatamas, kuidas päike tasahaaval loojus. Tõeliselt ilus õhtu oli. Põnevaid jututeemasid jätkus. Michael hakkas lähemalt rääkima oma suhetest meestega ja nii. Lisaks hakkasin Sam'i hoopis teise pilguga nüüd vaatama. Muidu mäletan teda ikka hästi vaikse ja tagasihoidlikuna, aga pole ta enam sugugi nii vaikseke. Hull jutuajamine käis selle ümber, et kuidas see teine tekiila pudel nii järsku tühjaks sai. Ja noh... tüdrukuid lõpuks tabaski just seesama asi, mille pärast ma nendega ühineda ei tahtnud. :D Paras kammajaa käis. Enesehaletsemine, ekskutid ja mis kõik veel. Oeh jah... Mica ja Chels läksidki kõige esimesena magama ära. Kõige naljakam oli see, kuidas Mica korrutas, et mina olen Mehhikost ja kannatan alkoholi väga hästi. :D Mina, Hugo, Sam ja Michael ajasime veel laua taga tunnikese juttu ja siis läksime ka magama. Telki minnes oli ikka räigelt külm, jätsin dressipüksid ja pusa ka selga, aga ikka oli kuramuse külm. Hommikul, kui päike hakkas paistma, oli juba normaalne.

Hommik möödus rahulikult koristades, asju autosse tagasi tassides, õhtut meenutades ja telke kokku pannes. Kellel oli paha olla, kellel mitte... :D Kuna päevaplaan nägi ette, et peame Tallinnasse veel jõudma, siis hakkasime üsna varakult tagasi Põltsamaale sõitma. Käisime jälle tolles samas külapoes burksi pausil. Põltsamaal sai suht kaua venitatud. Oli vaja asjad autost ära tassida, kõigil pesus käia, pakkida. Tüdrukud pikutasid maja taga laua all, kuna seal oli hea varjus olla. :D Kella 5 paiku õhtul läksime Tallinna bussi peale. Tallinna tripist räägin edasi järgmises postituses. ;)


Vasakult: Mica, Chels, Sam, MichaelTekiila shotid

Burksi pleiss

Üheks ööks telkima

6 comments:

 1. Sul on nii hea kirjastiil ja teed ka väga häid pilte! Nii hea on vaadata kohe! :) Ma ka vaikselt ajan YFU asju ja järgmine nädal lähen juba Valimispäevale! Saan ka järgmine aasta Ameerikas ära kogeda, nagu Sina!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on tore kuulda, aitäh sulle :) Väga vinge! Tahaks aja tagasi keerata ja uuesti läbi kogeda seda kõike :D

   Delete
 2. Sul on super hea blogi! :) Mul tekkis üks küsimus: kas Michael on gei? (vabandan, kui see natuke liiga otse küsimus on).

  ReplyDelete
  Replies
  1. On küll jah, see pole enam saladus :D Ta tuli tegelikult nö kapist välja vahetult enne kolledžisse minekut ehk veel samal suvel, kui ma USA-st naasesin, enne seda ei olnud minagi sellest teadlik ;) See siis ka üks mõjuv põhjus küsimusele, miks meie vahel midagi ei olnud :D

   Delete
 3. Kas te olete Michaeliga samasugused suured sõbrad nagu varem või on ikka see sõprus natuke jahtunud? Lihtsalt huvi pärast küsin, kuna endal oli küll nii kunagi ühe sõbraga ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kindlasti suhtleme me palju-palju vähem kui varem ja mingil määral oleme üksteisest ka kaugenenud. Loogiline ka, kui reaalselt üksteist näha saame kord paari aasta tagant ehk. :D Vahemaa ja aeg teevad oma töö. Aga mõne inimesega on kohe nii, et ükstapuha milliseks elu ka vahepeal ei kujune, tema jääb - vot Michaeliga on sama lugu. Ta on siiani üks tähtis inimene minu jaoks. Isegi kui pole kaua aega jälle skypinud, ei teki mingit võõrustamist. Kui ta nüüdki suvel Eestis käis, siis see näitas ka, et me ei ole täielikult võõraks muutuks, saame rääkida igasugustest asjadest. Päris alguses oli ainult imelik ja kohmetu, et uskumatu, ta ongi siin jälle. :D Lihtsalt me mõlemad oleme suuremaks kasvanud, edasi arenenud ja vb pole nii hullumeelsed nagu siis, kui ma USA-s olin. :D Kusjuures just eile rääkis, et on võimalik, et ta tuleb ka järgmisel suvel külla, kuna ta vanem vend kolib töö tõttu Londonisse.

   Delete